تماشاخانه ماه حوزه هنری در تازه‌ترین اجراهای خود میزبان نمایش «دو استکان چای داغ از میان دویست جنگ خونین» به نویسندگی یلدا منتظری و به کارگردانی مهدی رحیمی‌سده است.

این نمایش که با بازی سیاوش جامع و مهدی رحیمی  سده از دوشنبه ۲۸ آبان ماه روی صحنه رفت است؛ دو استکان چای داغ داستان مردی را روایت می‌کند که از بیماران اعصاب روان جنگ است. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «در یک کلینیک روان‌پزشکی در آلمان، طاهر بیمار اعصاب و روان دوران جنگ با فواد پزشک روان‌شناس عراقی بعد از سال‌ها روبه‌رو می‌شود. آن‌ها در دوران جنگ در وضعیتی کاملا متفاوت با هم رو به رو شدند، در شرایطی که نیروهای بعثی از طاهر اعتراف می‌گرفتند او پزشک معالج و احیا کننده او برای بازجویی مجدد بوده. طاهر در پروسه روان ‌درمانی فواد را به یاد می‌آورد. حالا شرایط میان آن‌ها متفاوت است...»
به گفته رحیمی‌سده، کارگردان این اثر، داستان نمایش «دو استکان چای داغ از میان دویست جنگ خونین» بین دو دشمن یکی ایرانی و یکی عراقی اتفاق می‌افتد. این‌ها در زمان جنگ دشمن هستند و در زمان صلح البته می‌بایست با این قضیه کنار بیایند.
گفتنی است، نمایش «دو استکان چای داغ از میان دویست جنگ خونین» به نویسندگی یلدا منتظری و به کارگردانی مهدی رحیمی‌سده تا تاریخ ۲۰ آذر در تماشاخانه ماه حوزه هنری هر شب ساعت ۱۸ میزبان مخاطبان خود خواهد بود.
از دیگر عوامل این نمایش میتوان از مجری طرح: پیمان یاحقی، طراح لباس: سمیه پسندیده خواه، طراح صحنه: میثم نویریان، طراح نور: پیمان یاحقی، طراح گریم: مجتبی تقوی نیا، طراح پوستر و بروشور: سیامک مددی، میکس موسیقی و صدای و افکت: سیامک مددی، دستیاران: هادی شبانی، هانیه رحیمی، عطیه اخوان و هانیه وزیرپناه، عکاسان: یلدا ابراهیمی، محمد علی پور، مشاور روان شناسی : هانیه وزیریپناه 

مشاوررسانه: سمیرا افتخاری، روابط عمومی: ناصر ارباب نامبرد

 

 

 .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید