" به نام خدا "

 

 نگاه هیات انتخاب آثار به استعداد های جوان

 حتی اگر مسئولیت انتخاب یا داوری نداشته باشید و تنها به عنوان یک تماشاگر عام نمایش، تعدادی از اجراهای پر شمار روی صحنه را دنبال کرده باشید بوضوح متوجه این نکته شده اید که بازی تازه و خیره کننده ای توسط بازیگران جوان و تازه نفس نمایش آغاز شده است . دگرگونی نسل به سرعت در حال رخ دادن است و گویی مدعیان نوظهور این عرصه تعجیل بسزایی در تحقق این امر دارند.                             هیات انتخاب آثار که با تلاشی خستگی ناپذیر در طول یک سال به دیدن نمایش های روی صحنه در سال نود و چهار نشسته اند به چهل وشش بازیگر جوان البته نه به لحاظ سنی؛ بلکه به لحاظ تجربه حرفه ای ، که حضور مثمر ثمر و قابل توجهی روی صحنه داشته اند رای مثبت داده و از بین آنها دو نفر را به عنوان برگزیده ویژه  خود انتخاب  کرده است.  

اعضا هیات انتخاب :

خانمها : سوسن رحیمی، مریم رحیمی،، شمسی صادقی ، نگار عابدی ،پرستو کرمی ، مهسا مهجور.

آقایان : رضاآشفته، امیرکاوه آهنین جان ، مرتضی اسماعیل کاشی ، فرهاد تجویدی، مجید جعفری،

مجید حمزه ، بهرام سروری نژاد ، رامین سیار دشتی ، محمد فرشته نژاد ، مسعود موسوی، کاظم هژیر آزاد.

 

  لیست خانم های بازیگر و نمایش های مربوطه

سالن اجرا

کارگردان

نمایش

استعدادهای جوان

ردیف

چهارسو

امیررضا کوهستانی

شنیدن

آیناز             آذرهوش

1

استادمشایخی

بهادر آذری

قایقانع

فرشته           آلوسی

2

خانه موزه استاد انتظامی

رضا احمدی

خروس

نرگس           آمنده

3

حافظ

امیرکاوه آهنین جان

در بارانداز

سحر            آقاسی

4

دراما

میکائیل شهرستانی

دایی وانیا

سمیرا          ایلکا

5

سنگلج

سلما محسنی اردهالی سینا ییلاق بیگی

اندرحکایت ناکامی ببری خان در ولایت عهدی شاهی که سرخ پوش بود اما کسی نمی دانست

فهیمه         باروتچی

6

مولوی

احمد سلگی

هویت پروانه های مرده

آیدا            توتونچی

7

تماشاخانه داء

شادی فرزانه

داغ

دیبا           خاتمی

8

خانه موزه استاد انتظامی

آناهیتا قرچه

دوسه چیزی که نمیدانی

محیا          دهقانی

9

وحدت

علی رفیعی

خاطرات و کابوس های یک جامه دار از زندگی و قتل میرزا تقی خان فراهانی

سارا          رسول زاده

10

تماشاخانه داء

بهنام احمدی

جنی

بهاره         رادمند

11

استاد انتظامی

فریبرز کریمی

لانه خرگوش

مینا          زمان

12

استاد سمندریان

علی اکبر علیزاد

اولئانا

کتایون      سالکی

13

استاد مشایخی

مهدی محمدی

سفید

درسا        شیرازی نسب

14

سنگلج

محمد مساوات

بیضایی

پریسا        صبوری

15

استاد انتظامی

افشین زمانی

ننه دلاور و فرزندانش

یلدا          عباسی

16

استاد انتظامی

فریبرز کریمی

لانه خرگوش

شکیبا       فدایی

17

منشور هنر

علی مست علی

خانه متروک

مریم        قربانیان

18

استاد انتظامی

فرامرز رمضانیان

نفرین طبقه گرسنه

سارا        کریمیان اقبال

19

استاد مشایخی

سپیده شقایق هاشمی پور اصیل

بیداری خانه نسوان

رزا          کریمی

20

منشورهنر

محسن حاج نوروزی

پلیکان

ترانه        کیوان لو

21

منشور هنر

محسن حاج نوروزی

عثق لرزه

نگار         مراد

22

استاد انتظامی

فرامرز رمضانیان

نفرین طبقه گرسنه

رها          مقدم

23

تماشاخانه داء

سارا کریمیان

خروس

رها          مقدم

24

ناصرخسرو

روزبه اختری

ایستادن برفراز یک اتفاق ساده

مونا         موسوی

25

سنگلج

محمد مساوات

بیضایی

رومینا      مومنی

26

 

 

 جدول لیست بازیگران آقا و نمایش های مربوطه

سالن اجرا

کارگردان

نمایش

استعدادهای جوان

ردیف

حوزه هنری

حسن خلیلی فر

خط و خاطره

محسن                  ابوالفتحی

1

استاد انتظامی

پویا صادقی /ایمان صیاد برهانی

سرگیجه

مجید                   اسدی

2

ارغنون

محمد حسین زیگساری

چشم برهم زدن

علی                     پویا قاسمی

3

ارغنون

مهدی پورخیاط

اژدهاک

بنیامین                پیروانی

4

حافظ

رضا ثروتی

فهرست

بهرام                   تیغ نورد

5

حافظ

رضا ثروتی

فهرست

نواب                    ثریا

6

مولوی

رضا رشادت

دوازده مرد خشمگین

نادر                    خوشبخت

7

ارغنون

عاطفه تهرانی

برف نیمه مرداد

بهنام                   دارابی

8

ارغنون

سیاوش بهادری راد

مراسم قطع دست در اسپوکن

مجتبی               رجبی

9

استاد انتظامی

پویا صادقی /ایمان صیاد برهانی

سرگیجه

سعید                 زارعی

10

استاد انتظامی

سهیل ساعی

بازی استریندبرگ

سهیل                ساعی

11

ارسباران

نادر نادر پور

آقای اشمیت کیه

میلاد                سلیمانی

12

باران

امیر مهندسیان

لیلی نام تمام دختران ایران زمین است

فردین                شاه حسینی

13

سنگلج

احسان ملکی

هزارشلاق

مسعود                شاه کرمی

14

ارغنون

مهدی پور خیاط

اژدهاک

شکیب                شجره

15

استاد انتظامی

فرامرز رمضانیان

نفرین طبقه گرسنه

سپهر                  طهرانچی

16

دراما

میکائیل شهرستانی

پدر

حامد                  فعال

17

حافظ

امیرکاوه آهنین جان

در بارانداز

بابک                   قادری

18

حافظ

رضا ثروتی

فهرست

بابک                   قادری

19

استاد مشایخی

حامد ادوای

پشت سرت نگاه نکن

علیرضا                لبیبیان

20

استاد مشایخی

فرید قادر پناه

آوریل 1912

کاوه                   مرحمتی

21

سنگلج

احسان ملکی

هزار شلاق

داوود                  معینی کیا

22

مولوی

احمد سلگی

هویت پروانه های مرده

مهران                 میری

23

  "نگاه هیات انتخاب آثار به وحدت گروه"

هیئت انتخاب از تماشای بسیاری از نمایش های منسجم و متحد مسرور است . چرا که آنها به واقع معنای صحیح همکاری گروهی را درک کرده اند و بازیگران این نمایش ها با عبور از غرور وخودخواهی به کمال در فداکاری رسیده اند. آنجا که بجای یک یا دویا سه ستاره ، آسمانی از ستاره ها می درخشند و همگی برای رسیدن به یک منظور دست در دست هم به سوی قله رهسپار می شوند . ارتباط مناسب و بجا با دیگر بازیگران، کسب و مهارت در ارائه توانایی ها و خلاقیت های گروهی ، بذل سخاوتمندانه ی انرژی و دقت و هماهنگی قابل ستایش ؛ همه و همه دلایل قابل توجهی هستند که هیئت انتخاب را برآن داشت تا در این بخش چهار گروه را به عنوان برگزیدگان خود انتخاب کند .  

 از نمایندگان این گروه ها دعوت می نماید تا برای دریافت لوح تقدیر خود بروی صحنه تشریف بیاورند.                 

نمایش سرگیجه به کارگردانی آقایان ایمان صیاد برهانی و پویا صادقی در سالن انتظامی .

نمایش بیضایی به کارگردانی آقای محمد مساوات در تالارسنگلج  . 

نمایش فهرست به کارگردانی آقای رضا ثروتی در تالار حافظ.

 نمایش دربارانداز به کارگردانی آقای امیر کاوه آهنین جان در تالار حافظ                                                               

    و در ادامه دو گروه بسیار ویژه داریم که از آنها هم به دلیل تمرین و تلاش فراتر از تصور و ارائه اجراهایی زیبا و حرفه    ای تقدیر می کنیم .

 از آقای مهران قندهاری به نمایندگی از گروه نمایش صندلی ها دعوت می کنیم روی صحنه تشریف بیاورند.

   و از خانم ندا سلیمانی به نمایندگی از گروه نمایشی فصل بهار نارنج .                                                      

  و در ادامه از دو بازیگر دوست داشتنی شیرین، دو خردسال نازنین تقدیر می کنیم.                                         

   ایلیا نصراللهی بازیگر نمایش فهرست به کارگردانی آقای رضا ثروتی .                                                        

   ستایش محمودی بازیگر نمایش   هتلی ها   به کارگردانی آقای حمیدرضا آذرنگ.   

اما در اینجا  از همراه ترین همراه  و خوشروترین روابط عمومی، خانم مهتا کریمی دعوت میکنیم  به روی صحنه بیایند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید