در مجمع عمومی این تشکل صنفی که روز شنبه 28 فروردین‌ماه برگزار شد ایرج راد با 561 رأی، اصغر همت با 495 رأی، عزت‌الله انتظامی با 371 رأی، بهزاد فراهانی با 458 رأی، مریم کاظمی با 438 رأی، کاظم هژیرآزاد با 366 رأی، حمیدرضا نعیمی با 354 رأی به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره انتخاب شدند.

همچنین سهراب سلیمی با 332 رأی، محمد بهرامی با 274 رأی و حمید مظفری با 249 رأی به عنوان اعضای علل‌البدل انتخاب شدند.

مهدی قلعه با 501 رأی به عنوان بازرس اصلی و هادی عامل هاشمی با 115 رأی به عنوان بازرس علل‌بدل این دوره از انتخابات هیأت مدیره انتخاب شدند.

شمارش آرا براساس اعلام خانه تئاتر تا ساعت 6 بامداد ادامه داشته است.

اسامی کاندیداهای هیأت مدیره بدین شرح بود:ابراهیم اثباتی، خسرو احمدی، بیژن (حسین افشار)، عزت‌اله انتظامی، محمدحسین بنایی، محمد بهرامی، رضا دادویی، سامان خلیلیان، ایرج راد، امیر رضازاده، محمدعلی ساربان، سهراب سلیمی، حمید صفایی، محمدحسین علایی، ژاله کاظمی، مریم کاظمی، شکرخداگودرزی، بهزاد فراهانی، حسین محب اهری، حمید مظفری، علیرضا ناصحی، حمیدرضا نعیمی، کاظم هژیرآزاد، اصغر همت.

اسامی بازرسین:علیرضا درویش، سیدهادی عامل هاشمی، فریبرز قربانزاده، مهدی قلعه، هادی نوید.

 

 

این دوستان تا صبح در خانه تئاتر در کنار هم  آرا را شمارش و نظارت کردند.  از راست به چپ  روشن ضمیر،  یگانی،  عابدی،  نشاط خواه،  کرمی،  احمدی، غفاری، ملاحسینی، محب اهری ، ناشناس ، سلطانی،  قلعه ، قلندری، اعرابی، صفایی، سیف جمالی. درود بر همگی این دوستان جان.

 

این  دختری که کنار یعقوبی نشسته آتناست که پارسال در جشن بازیگر خیلی به انجمن کمک داوطلبانه کرد. امسال هم اومده که در کنار خاله اش (زهرا روشن ضمیر) با ما همکاری کنه. قدر زحماتشو می دونیم از ش سپاسگذاریم. بله اگره این همکاری های داوطلبانه و بدون چشم داشت نیرو های صدیق و مهربان نباشه . هیچ جمعی نیرو

نمی گیره که بتونه روی پای خوش واسته. در عکس اول شهرام کرمی و جواد اعرابی و محمد غفاری ساراعابدی ، زهرا روشن ضمیر، با چند تا از دوستان مثل نقی سیف جمالی با صبح بیدار بودند . صبح ساعت هفت به خانه هاشان رفتند. شهرام کرمی که اشامی منتخبین را می خواند، می گفت که نزدیکی های صبح دیگر  نمی توانسته اسامی را کامل بخواند و فقط به چند حرف بسنده می کرده مثلا به جای هژیر آزاد می گفته هژ.... واقعا چگونه می توان از این یاران تشکر کرد ؟ نمی دانم. فقط باید بهایشان بگویم. قدرتان را می دانیم. دست مریزاد. که ش.ما آبروی خانه و صنف هستید

 

  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید