اسامی کاندیداهای هیئت مدیره و بازرس خانه تئاتر اعلام شد

 

■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : ۴۱۳۵ ■ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۵ ■

نام کاندیداهای هیئت مدیره و بازرس خانه تئاتر به شرح ذیل اعلام شد:

اسامی کاندیداهای هیات مدیره(به ترتیب حروف الفبا)

  •  ژاکلین آوارهانجمن کودک و نوجوان و بازیگرانشماره عضویت110
  • ابراهیم اثباتیانجمن موسیقی- شماره عضویت 110
  •  بیژن افشارانجمن بازیگران- شماره عضویت 485
  •  رویا تیموریان انجمن  بازیگران   - شماره کارت433
  • صادق حدادی – انجمن بازیگران – شماره عضویت 207
  • ایرج رادانجمن بازیگران- شماره عضویت206 
  • محسن حسینیکانون کارگردانان- شماره عضویت 238
  •  محمدرضا خاکیانجمن کارگردانان- شماره عضویت 474
  • رضا دادوییکانون نمایشنامه نویسان – شماره عضویت285
  • مسعود دلخواهکانون کارگردانان- شماره عضویت 278
  • شهاب راحلهانجمن نمایشگران خیابانی – شماره عضویت 593
  •  محمودرضا رحیمیکانون کارگردانان و انجمن بازیگران- شماره عضویت916
  • شهره سلطانیانجمن بازیگران  - شماره عضویت251
  •  بهزاد فراهانیانجمن بازیگران- شماره عضویت215
  • امیرعباس قلیچ لوانجمن بازیگران- شماره عضویت 512
  • علیرضا غفاریکانون نمایشنامه نویسان- شماره عضویت338
  • مریم کاظمیکانون کارگردانان- انجمن بازیگران و کودک و نوجوان- شماره عضویت109-627-
  • پرستو کرمیانجمن بازیگران- شماره عضویت473
  • شکرخدا گودرزیکانون کارگردانان- شماره عضویت 141
  • منظر لشکری حسینیانجمن بازیگران- شماره عضویت574
  •  گلزار محمدینمایشگران عروسکی- شماره عضویت 231
  • مسعود موسوی- کانون کارگردانان- شماره عضویت165
  • فرزانه نشاط خواهانجمن بازیگران- شماره عضویت230
  • حمیدرضا نعیمی – انجمن بازیگران و نمایشنامه نویسان – شماره عضویت237
  • هوشمند هنرکارانجمن بازیگران و کانون کارگردانان- شماره عضویت152-126
  • اصغر همتانجمن بازیگران- شماره عضویت287

اسامی کاندیداهای بازرس(به ترتیب حروف الفبا)

  • ناصر آویژه – انجمن کودک و نوجوان و بازیگران- شماره عضویت156
  • علیرضا درویش نژادکانون کارگردانان – شماره عضویت 234
  • مسعود رحیم پور- انجمن بازیگران- شماره عضویت947
  • مهدی قلعه – انجمن کودک و نوجوان و بازیگران – شماره عضویت 507 و 140
  • مرتضی وکیلیان – انجمن نمایشگران خیابانی – شماره عضویت163

معرفی آثار راه‌یافته به بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر دانشگاهی

 هیئت انتخاب بخش صحنه ای جشنواره تئاتر دانشگاهی متشکل از ندا شاهرخی و آقایان رفیق نصرتی، پیام لاریان، یوسف باپیری و سعید حسنلو نتایج ارزیابی خود را اعلام و 21 اثر را معرفی کردند

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرحله دوم بازبینی بخش تئاتر صحنه‌ای (استان های تهران و البرز) با ارزیابی 71 اثر پایان یافت و از این میان 21 اثر به جشنواره راه یافتند. هیئت انتخاب این مرحله را ندا شاهرخی، رفیق نصرتی، پیام لاریان، یوسف باپیری و سعید حسنلو تشکیل می‌دادند که نتایج ارزیابی خود را بدون اولویت و بر اساس حروف الفبا به شرح ذیل اعلام کردند.

1. عرفان ابراهیمی - کمانگیر - تهران (هنرهای زیبا)

2. امیر اخوان - پوبلیکومس بشیمبوفونگ - آزاد اسلامی(هنر و معماری)

3. حسین پوریانی - هار - سوره

4. مرتضی جلیل دوست - تجزیه - تهران(هنرهای زیبا)

5. سیاوش حیدری - داش آکل - تربیت مدرس

6. حسین دریس - هملت - دانشگاه هنر(سینما و تئاتر)

7. رضا رشادت - از خط زرد فاصله بگیرید - تربیت مدرس

8. بهار رضی زاده - پرتی - سوره

9. حسنیه زاهدی - نیست - آزاد اسلامی(هنر و معماری)

10. پویا سعیدی / مسعود صرامی - لانچر - تهران(هنرهای زیبا)

11. احمد صمیمی - ایست ... گاه بعدی - علمی و کاربردی واحد48

12. محمد ظهرابی - برف - تهران(هنرهای زیبا)

13. روزبه کاظمی نشاط / غزاله توده زعیم - کارگران مشغول کارند - آزاد اسلامی(هنر و معماری) / سوره

14. علی کرسی زر - فرایند - سوره

15. حسام الدین لک - در انتظار گودو - دانشگاه هنر(سینما و تئاتر)

16. سعدی محمدی عبد - مقدس - تربیت مدرس

17. امید مشهدی - لغزش آنی کلام - تربیت مدرس

18. امیر نجفی - در اتاق باد می وزد - دانشگاه هنر(سینما و تئاتر)

19. علی نورانی - اصی لا - آزاد اسلامی( هنر ومعماری)

20. آرمین یاری - ورود اضطراری - سوره

21. امیرحسین یزدی - هملت - تهران(هنرهای زیبا)

بخش مناطق جشنواره بیست و یکم با عنوان خلیج فارس از تاریخ سوم الی هفتم اردیبهشت‌ماه به میزبانی شهر بوشهر و هفته آموزش و پژوهش از تاریخ هشتم الی ۱۴ اردیبشهت‌ماه در دانشگاه‌های تهران، هنر و ... و بخش‌های دیگر جشنواره از ۱۶ تا ۲۵ اردیبهشت در تهران و با دبیری حسین عبدالهی برگزار می شود.