جلسه با حضور خانم ها : فرزانه نشاط خواه, مریم کاظمی و آقایان : بهزاد فراهانی,  حسین محب اهری, خسرو احمدی, محمود رضا رحیمی, هوشمندهنرکار, سیاوش چراغی پور, فرهاد تجویدی,کاظم هژیرآزاد برگزار شد.

غایبین در جلسه : آذرنگ و شاه محمدلو بودند.

اکثریت اعضاء با پیشنهاد آقای علی زارعی مدیر تولید گرو نمایشی " ترور" مبنی بر ندر نظر گرفتن کارت دعوتی برای اعضاء انجمن بازیگران برای دیدن نما " ترور"  به صورت رایگان موافقت کردند.

مصوب شد که اعضاء بالای شصت سال لیست شود و به خانه تئاتر پیشنهاد گردد که ایشان از پرداخت حق عضویت معاف باشند.

اکثریت با این پیشنهاد که به خانه تئاتر گفته شود نسبت به دعوی گروه منشعب و هوادارانشان به ملقب به گروه" حلقه"  که اینجا و آنجا مقاله علیه مدیریت خانه تئاتر می نویسند, سکوت نکرده و  پاسخ مستدل و روشنگر جهت اقشار بی طرف و میانی داده شود موافقت شد.

جلسه آنگاه در خصوص متنی که خانم کاظمی به عنوان فراخوان داوطلب برای اتخاذ پست کمیته داوری انجمن بازیگران برای جمع خواندند. این متن مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مصوب شد که هم متن فراخوان به اعضاء انجمن ابلاغ شود و هم از وکیلی که آقای فراهانی پیشنهاد کردند که می توانند داوطلب کمک به انجمن باشند به یاری گرفته شود.

خانم نشاط خواه که هنگام بازدید از یکی از نمایش ها به زمین خورده و مجروح شده بودند تقاضای تسهیلاتی برای خانم های داور انجمن را داشتند که به اتفاق با نظر ایشان در صورت تامین بودجه سال آینده به اتکاء اسپانسری قوی موافقت گردید.

درانتها قرار شد کلیه دوستانی که برای جشن بازیگر مخارجی کرده وفاکتوری در اختیار دارند, به اقای تجویدی ارائه دهند تا در اسرع وقت حساب کتاب دقیق با خانه تئاتر صورت پذیرد.

خانم نشاط خواه خواهان تعیین مسئولین جشن سال بعد شدند که بحث در مورد آن به هفته دیگر موکول گردید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید